Головна

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ ВІТАЄ!

Задля створення сприятливих умов для розвитку і реалізації творчих здібностей молоді, налагодження співпраці молодих науковців Відділення наук про Землю, обміну досвідом та створення творчих зв’язків, залучення її до активної роботи вперше проведено Конференцію на базі Інституту геологічних наук із залученням Рад молодих вчених Відділення!

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ КОНФЕРЕНЦІЇ

ЗАВАНТАЖИТИ ПУТІВНИК ЕКСКУРСІЇ
Дякуємо  всім, хто прийняв участь!

Вітання член-кореспондента НАН України Олександра Володимировича Кендзери

Климчук Олександр Борисович

Стендові доповіді

Стендові доповіді…

Алексєєнкова Марина, Інститут геологічних наук

Мичак Сергій, Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна

Всі хвилюються…

Бончковський Олександр Сергійович, Київський національний університет ім.Тараса Шевченка

Самойлич Ксенія, Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

Галемский Павло, Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка

Ганжа Олена Анатоліївна, Інститут геологічних наук

Угляй Василь, Карпатський біосферний заповідник Угольське природоохоронне науково-дослідне відділення

Шкуренко Кирило Олександрович, Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка

Касьянова Наталія Василівна, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

складні питання Мирона Степановича Ковальчука

Сінна О.І.

Іщенко Юрій Дмитрович, Інститут географії

погляд в зал…

Дискусія….. О.О. Ремезова vs О.Т. Азімов

Подоба Володимир, Інститут геологічних наук

Анатолій Степанович

Збірник тез доповідей…заради нього можна прийти й на реєстрацію)

Свідзінська Дар’я, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

наука..результати..обговорення..без зупинки…

Мичак Антон Григорович

ніхто не відволікається….

…обговорення

найкращу доповідь обрати важко…

РАДЧЕНКО Анна Ігорівна

Спиця Роман Олександрович…вступне слово другого дня

висловлення подяки за теплу доповідь про особливості інженерно-геоморфологічних вишукувань для цілей гідротехнічного будівництва в Екваторіальній Африці

…переможців першого дня встановлено!

Бончковський Олександр – переможець першого дня

Уляна Михайлівна вітає Самойлич Ксенію

знов голосування..

все по-справжньому та таємно..

лічильна комісія в роботі…

Дівчата не хвилюйтесь…краще посміхніться)

Увага! Оголошення результатів!

Голова лічильної комісії Світлана Петрівна викликає перших переможців

Дорошкевич Сергій Петрович – переможець другого дня (усна доповідь)

нагороджується Касьянова Наталія

Михальченко Іван Іванович, ДУ “ІГНС НАН України” – переможець у номінації “найкраща стендова доповідь”

Бельський Володимир Миколайович – краща стендова доповідь

Заключне слово…ПРОЕКТ РІШЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ…запрошення на наступну у 2019 році

Фотозвіт з екскурсії